15.06.2024
Noma | Atsauksmes | Kontakti
 
 
Sākums
Kā lietot, kādas ir sajūtas
Iekārtas
Informācija mediķiem
 Izmantošana praksē
 Pētījumi un publikācijas
 Sāpju terapijas protokoli
 Sertifikāti
Jautājumi un atbildes (FAQ)
Audiovizuālie materiāli
Atsauksmes


IESAKA 
LATVIJAS FIZIKĀLĀS MEDICĪNAS ASOCIĀCIJA


 
 

Alpha–Stim® izmantošana praksē

Ir četri kritēriji, pēc kuriem vadās mediķis, iesakot konkrētam pacientam konkrētu ārstniecisku līdzekli:

1) Drošība
2) Iedarbības efektivitāte
3) Izmaksu efektivitāte
4) Teorētiskais, klīniskais un tehniskais atbalsts

Kā Alpha–Stim® atbilst šiem kritērijiem?

Drošība

Mūsdienās ir pieejamas daudzas publikācijas par daudzu medikamentu bīstamību, un šodien pacienti vairāk nekā jebkad agrāk uztraucas par risku, ko viņi uzņemas, meklējot risinājumu sāpju vai garastāvokļa traucējumu gadījumos. 
Alpha–Stim® tehnoloģija ir ne vien drošāka par jebkuru medikamentu – tā ir daudz drošāka nekā vairums citas elektriskas ierīces, jo lieto tikai līdz 600 mikroampērus (miljonā daļa no ampēra) vāju elektrisko strāvu.

Alpha–Stim® terapija nav saistīta ar risku, kas jāņem vērā medikamentu lietotājiem. 
Krampji, kas turpinās pat pārtraucot tos izraisījušā medikamenta lietošanu, biežas domas par pašnāvību, atkarība, nāve vai aknu darbības traucējumi – tie ir tikai daži no medikamentozās ārstēšanas riska veidiem. Blaknes ir novērojamas reti. Var gadīties nelieli orientācijas traucējumi pēc kraniālās elektrostimulācijas (CES) priekšlaicīgas pārtraukšanas. No šīs problēmas ir viegli izvairīties, pabeidzot pilnu seansu, kura ilgums parasti ir tikai 20 minūtes.

Pierādīta iedarbības efektivitāte

Vairāk nekā 93% pacientu ar dažādām sāpēm jūt ievērojamu atvieglojumu pēc Alpha–Stim® lietošanas, turklāt pat tajos gadījumos, kad pirms tam izmēģinātās tradicionālās ārstniecības metodes nav devušas vēlamos rezultātus. Kādi ir pierādījumi šādai Alpha–Stim® terapijas efektivitātei?

Ir tikai trīs veidi, kā pierādīt efektivitāti: zinātniskie pētījumi, aptaujas, ārstu un pacientu atsauksmes. Alpha–Stim® ārstnieciskajai iedarbībai ir daudz pierādījumu visās trijās grupās. Faktiski, ņemot vērā ap simtu pabeigtus un daudzus šobrīd vēl notiekošus pētījumus, var droši apgalvot, ka Alpha–Stim® tehnoloģija ir pētīta vairāk un plašāk nekā lielākā daļa medikamentu. Turklāt svarīgs fakts, kas attiecas uz Alpha–Stim® zinātnisko izpēti - tie ir neatkarīgi pētījumi – nevienu no tiem neatbalsta uzņēmums – ražotājs.

Vairums no pētījumiem ir veikti lielākajās ASV universitātēs, un to procesā ir izmantota dubultgrupu (double blind), lai nepieļautu vēlamo rezultātu uzdošanu par esošiem. Arī ASV valdība ir finansējusi divus lielus pētījumus par saistībā ar Alpha–Stim®. Viens pētījums bija veltīts krūts vēža pacienšu stāvokļa izvērtēšanai ķīmiskās terapijas laikā, bet otrs – ASV kara veterāniem ar muguras smadzeņu traumām.

Papildus pētījumiem ir apkopoti gan ārstu, gan arī pacientu aptauju dati. 47 ārsti ziņoja par rezultātiem 500 pacientu ārstēšanā 22 diagnožu kategorijā. Šī 50 lappušu plašā analīze ir publicēta grāmatā "The Science Behind Cranial Electrotherapy Stimulation", Dr. Daniel L. Kirsch (2nd Ed. Medical Scope Publishing, Alberta 2002). Iegūtie dati, ko snieguši ārsti, savukārt korelējas ar līdzīgu pētījumu, kurā apkopotas 2500 pacientu atskaites un kas publicēts "American Journal of Pain Management" (11(2):62–66, 2001).

Vairumā diagnožu kategoriju gan ārstu, gan pacientu atskaites liecina, ka būtiskus rezultātus – vērtējot pēc medikamentiem pieņemtā standarta, proti, vismaz 25% uzlabojuma – pēc Alpha–Stim® lietošanas sasniedza 90% pacientu. Turklāt vairumam Alpha–Stim® lietotāju slimības simptomi mazinājās vismaz par 60%. Turklāt klīniskie pētījumi norāda, ka tehnoloģija ir efektīva tad, ja sasniedz varbūtības faktoru vismaz P<.05. Tas nozīmē, ka, atkārtojot pētījumu 20 reizes, pastāv iespēja sasniegt līdzīgu rezultātu 19 reizes.

Plašu un visaptverošu pārskatu sniegto datu priekšrocība salīdzinājumā ar citiem pētījumu veidiem ir tāda, ka šie dati palīdz konkrētāk prognozēt, kā var uzlaboties pacienta stāvoklis noteiktā diagnožu kategorijā. Piemēram, ārsti ziņo, ka no 286 pacientiem ar sāpju sajūtām, 27% Alpha–Stim® lietotāju sāpes mazinājās par 50–74%. Arī no 1947 pacientiem, kas lietoja Alpha–Stim® mājās vismaz 3 nedēļas, 38% ziņoja par līdzīgiem rezultātiem – par sāpju mazināšanos 50–74% robežās. Lai palīdzētu ārstiem prognozēt rezultātus, ir sagatavotas viegli lietojamas shēmas, kas aplūkojamas sadaļā "Alpha–Stim® terapijas rezultāti". (links)

Visbeidzot, mājas lapā www.alpha-stim.com ir publicēts simtiem atsauksmju no ārstiem un citiem licencētiem veselības aprūpes speciālistiem, sporta komandām un pacientiem. Šīs atsauksmes, kas apliecina Alpha–Stim® tehnoloģijas efektivitāti gan pieaugušo, gan bērnu, gan arī dzīvnieku ārstēšanā, papildina Alpha–Stim® lietošanas pieredzi ar precīzām un izsmeļošām detaļām, kuras nereti nav iekļautas zinātnisko pētījumu oficiālajās atskaitēs.

Niecīgas blaknes

Nenozīmīgas blakus parādības, kas atklātas pētījumos, kuros bija iesaistīti vairāk nekā 6 000 pacienti, ir pārejošs ādas apsārtums, kas bija novērojams 0,11% (1 no 910) pacientiem un īslaicīgas vieglas galvas sāpes – ar tām Alpha–Stim® terapijas laikā saskārās 0,19% (1 no 506) pacientu. Abas šīs problēmas ir nenozīmīgas, un tām nav nekādu paliekošu seku.

Izmaksu efektivitāte

Forbes Magazine ir apkopojis statistikas datus par izdevumiem, kas rodas, vienu gadu lietojot vispopulārākos medikamentus, ar kuriem ārstē dažādus veselības traucējumus, ieskaitot trauksmi, depresiju, hroniskas sāpes un bezmiegu ("Just Say No!", 2004. gada 29. novembris, 102.–112. lpp.)

Visbiežāk depresijas vai satraukuma farmakoloģiskai ārstēšanai tiek lietots populārais medikaments Zolofts (Eiropā pazīstams kā Sertralīns), šī medikamenta gada izmaksas vienam pacientam sastāda 850 dolārus. Ir labi zināms, ka Zolofts var radīt dažādas blakusiedarbības, tostarp bezmiegu, kamēr Alpha–Stim® CES (Cranial Electrotherapy Stimulation) ASV federālā pārtikas un medikamentu administrācija (FDA) ir akceptējusi kā līdzekli bezmiega ārstēšanai. Tāpēc pacienti, kas lieto Alpha–Stim® CES trauksmes novēršanai, vienlaikus saņem arī efektīvu līdzekli, kas palīdz uzveikt bezmiegu un depresiju. Pēdējā laikā veiktie pētījumi ir apstiprinājuši arī to, ko ārsti empīriski atklājuši un zinājuši jau gadiem ilgi – to, ka hroniskas sāpes ir cieši saistītas ar depresiju, trauksmi un bezmiegu, un otrādi.

Pēc Forbes Magazine apkopotajiem datiem, medikamentu izmaksas gadā vienam pacientam, ārstējot trauksmi un bezmiegu, ir 1770 dolāri. Kopā ar hronisku sāpju ārstēšanu gada izmaksas šādam pacientam sastāda 3100 dolārus. 

Pacients, kurš cieš no hroniskām sāpēm, trauksmes un bezmiega un kurš viena gada laikā iztērē 3100 dolārus OksiKontīnam, Zolpidēmam un Zoloftam, lietojot Alpha–Stim® CES sāks izjust finansiālus ietaupījumus 1,9 līdz 3,46 mēnešu laikā, atkarībā no izvēlētā Alpha–Stim® modeļa. Salīdzinot ar kopējām OksiKontīna, Zolpidēma un Zolofta izmaksām, Alpha–Stim® CES iegādē ieguldītie līdzekļi atmaksājas jau 2 līdz 3,5 mēnešos, turklāt ierīces terapeitiskās iespējas, cilvēkam, kurš iegādājies Alpha–Stim®, būs pieejamas kā minimums turpmākos 5 gadus – ņemot vērā ikvienas Alpha–Stim® ierīces 5 gadu garantijas periodu.

Tādējādi, 5 gadu garantijas periodā pacienta ietaupījumi par Alpha–Stim® SCS (Stress Control System) modeli, salīdzinot tikai ar Prozaka izmaksām, var sasniegt 7100 dolāru. Šis salīdzinājums ir balstīts uz pieņēmumu, ka Prozaka cena arī turpmāk saglabāsies pašreizējā līmenī un pacienti turpinās lietot šo medikamentu visu piecu gadu garumā, turklāt pieņēmumā nav iekļautas papildus medikamentu vai ārstu vizīšu izmaksas. Protams, reālajā dzīvē gan medikamentu, gan citas ar ārstēšanos saistītās izmaksas pieaugs, iespējams, pat vairākkārtīgi. Lietojot Alpha–Stim® 100 modeli, būs nepieciešams mazliet vairāk laika, lai ierīces iegāde atmaksātos (salīdzinājumā ar medikamentu izmaksām). Taču Alpha–Stim® 100 spēj aizstāt daudzus medikamentus gan sāpju, gan to izraisītās depresijas ārstēšanai, tāpēc ietaupījumi būs izjūtami jau salīdzinoši ātri.

Izmēģiniet !


Lai personīgi pārliecinātos par Alpha–Stim® darbības efektivitāti, visiem ieinteresētajiem ārstiem piedāvājam izmēģināt praksē ierīces uz īpašiem noteikumiem. Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistu, kurš atbildēs uz jautājumiem, kādi Jums būs radušies, kā arī parādīs, kā lietot Alpha–Stim® dažādu slimību gadījumos. Gan izmēģinājumu laikā, gan arī vēlāk mūsu speciālisti vienmēr būs gatavi sniegt informāciju un ieteikumus, kā efektīvi integrēt Alpha–Stim® terapiju Jūsu praksē un kā iepazīstināt ar šo ārstēšanas metodi arī Jūsu pacientus.

Detalizētāku informāciju par Alpha–Stim® tehnoloģiju, ierīcēm, zinātniskajiem pētījumiem u.c. jautājumiem Jūs atradīsiet ražotāja mājas lapā http://www.alpha-stim.com/.

Lietošanas drošība un atbalsts

Electromedical Products International, Inc. (EPI) darbojas kopš 1981. gada. EPI nodrošina savas darbības atbilstību visaugstākajiem kvalitātes standartiem, uzturot īpašu sertifikācijas sistēmu medicīnisko ierīču industrijā. Tas tiek sasniegts, ieviešot uzņēmuma darbības kvalitātes sistēmu atbilstoši ISO 13485:2003 – starptautiski atzītu kvalitātes kontroles standartu medicīnas nozarē. EPI darbība tiek pārbaudīta un kontrolēta katru gadu, lai pārliecinātos par uzņēmuma kvalitātes sistēmu atbilstību augstajiem ISO standartiem.

Alpha–Stim® tehnoloģiju vērtē Underwriters Laboratories Inc., neatkarīgs produkcijas kvalitātes pārbaudes uzņēmums, atbilstoši UL–2601-1 un CA/CSA C22.2 No 601.1.34VF.

EPI vadītāju un uzņēmumā strādājošo vissvarīgākā prioritāte ir klientu apkalpošana. Uzņēmuma rīcībā ir visdažādākie materiāli, lai sniegtu nepieciešamo informāciju un atbalstu gan ārstiem, gan pacientiem, ieskaitot ilustrētas lietotāju rokasgrāmatas, ilustrētus procedūru aprakstus, kas pieejami arī uzņēmuma mājas lapā www.alpha-stim.com . Ir izveidots arī mācību DVD, kas paskaidro sāpju ārstēšanas procedūras.

EPI lepojas ar to, ka saviem klientiem nodrošina vislabāko atbalstu medicīnisko ierīču lietošanas laikā. Iegādājoties Alpha–Stim®, ārsti un pacienti vienlaicīgi iegūst arī pasaulē labāko elektromedicīnas speciālistu atbalstu bez papildus izmaksām. EPI eksperti pārzina visus jautājumus – no vienkāršām 2–5 minūšu sāpju kontroles procedūrām līdz daudz sarežģītākām, grūti ārstējamām slimībām, tādām kā refleksu simpatētiskā distrofija, reimatiskais artrīts un fibromiaļģija. Gan Jums, gan Jūsu pacientiem EPI speciālisti būs neaizstājams palīgs un uzticams partneris visā Alpha–Stim® lietošanas un fiziskās atlabšanas procesa garumā.

Kā lietot Alpha­–Stim® tehnoloģiju, lai palīdzētu pacientiem, kuri cieš no sāpēm, satraukuma, depresijas un bezmiega

Alpha–Stim® ir izpētītākā medicīnas ierīce savā grupā ar vairāk nekā 60 neatkarīgām pētījumu sērijām un publikācijām respektablā medicīnas literatūrā. Veiktie pētījumi rāda, ka 93% pacientu, kas lietojuši Alpha–Stim® trīs nedēļu garumā, ziņo par sāpju, trauksmes, depresijas un/vai bezmiega būtisku mazināšanos.

Deviņi no desmit pacientiem, kas cieta no stiprām sāpēm un kuriem iepriekš pielietotās dažādās terapijas metodes nebija spējušas palīdzēt, ievērojamu veselības uzlabojumu sasniedza, sākot lietot Alpha–Stim®. Alpha–Stim® ārstnieciskā iedarbība parasti ir jūtama nekavējoties, un tā pastiprinās, terapijas kursu turpinot. Sasniegtie rezultāti ir kumulatīvi un ilglaicīgi. Tieši tāpēc daudzi ārsti papildus citām procedūrām saviem pacientiem iesaka lietot arī Alpha–Stim® – kā klīnikās medicīnas darbinieku uzraudzībā, tā arī mājas apstākļos.


Kā izvēlēties Jums vispiemērotāko Alpha–Stim® modeliAlpha–Stim® un Jūsu ārsta prakse


Alpha–Stim® ir ASV, Eiropas Savienības valstīs, Ķīnā un citās valstīs sertificēta medicīniska ierīce, Pētījumu dati liecina, ka, lietojot Alpha–Stim®, stāvoklis ap uzlabojas 90% pacientu. Licencēts ārsts, kurš pieņem pacientus bez cita ārsta norīkojuma, izvērtējot konkrētā cilvēka veselības stāvokli, var ieteikt Alpha–Stim® – gan kā monoterapiju, gan kā komplekso terapiju kopā ar medikamentozo u.c. terapijām.

Alpha–Stim® sāpju kontrolei

Alpha–Stim® lietošanai sāpju novēršanas nolūkos ir iespējamas daudzas variācijas, līdz ar to arī teju ikviens ārsts ir attīstījis savu Alpha–Stim® lietošanas metodiku. Tomēr laika gaitā ir izveidojies vispārpieņemts modelis, ko iespējams veiksmīgi atkārtot. Vairums ārstu lieto Alpha–Stim® savā praksē, lai ātri uzveiktu akūtas un hroniskas sāpes, izmantojot proves sāpju novēršanai un Alpha–Stim® ražotāja sagatavotos ārstēšanas procedūru aprakstus (treatment protocols). Ārstēšanas seansu izmeklēšanas vai procedūru kabinetā var veikt gan ārsts, gan medicīnas māsa vai asistents. Alpha–Stim® terapijas seansa veikšanai nav vajadzīgi īpaši galdi vai citas papildus ierīces.

Izmantojot proves, visbiežāk ir vajadzīgs tikai 2–5 minūšu ilgs seanss, lai būtiski mazinātu vai pilnībā likvidētu sāpes. Detalizēti sāpju kontroles sistēmas procedūru apraksti ir atrodami Alpha–Stim® mājas lapā www.alpha-stim.com.

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, seansi, izmantojot proves, jāpapildina ar 20 minūšu ilgu CES sesiju ar ausu klipšiem, kuras laikā pacients atslābinās, sēžot ērtā, komfortablā krēslā. CES sesijām nav nepieciešama ārsta uzraudzība. Tādējādi viens medicīnas darbinieks var uzraudzīt 3–4 pacientus stundā. CES seansus lielākā telpā var rīkot arī vairākiem pacientiem vienlaicīgi – pacientu skaitu ierobežo tikai krēslu un pieejamo Alpha–Stim® ierīču skaits. Ir ārsti, kuri CES relaksējošos seansus izmanto, lai to laikā veiktu pacientiem citu procedūru, piemēram, dialīzi.

Tā kā Alpha–Stim® terepeitiskie rezultāti ir kumulatīvi un ilglaicīgi, pacientiem uzreiz kļūst labāk. Parasti vienas procedūras laikā iegūtais terapeitiskais efekts saglabājas vairākas dienas, tāpēc katra nākamā seansa rezultāti papildina iepriekšējos. Hronisku slimību vai pastāvīgu stāvokļu gadījumos, pacientu var apmācīt lietot Alpha–Stim® mājās – starplaikos starp ārsta vizītēm.

Lai nodrošinātu vislabākos rezultātus un sniegtu nepieciešamo atbalstu klientiem, uzņēmums EPI piedāvā visdažādākos materiālus, sākot no trīsdesmit minūšu DVD ar lietotāja rokasgrāmatu (uzņemts veselības centrā St. John’s Regional Health Center Springfīlfdā, Misūri štatā) līdz sešarpus stundu garam, detalizētam DVD ar astoņu atzītu speciālistu piedalīšanos (materiāls filmēts Amerikas Sāpju kontroles akadēmijas ikgadējā, 2003. gada, konferencē). Visi pieejamie materiāli, procedūru apraksti, krāsainie plakāti ar seansu paraugiem u.c. var tikt izmantoti vispusīgai darbinieku apmācībai. Materiāli ir radīti ar primāro mērķi – palīdzēt klientam visīsākajā laikā sasniegt vislabākos rezultātus, lietojot Alpha–Stim®.

Alpha–Stim® oficiālā izplatītāja Baltijas valstīs Pareto Vital speciālisti vienmēr ir gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem. Rakstiet, un mēs dalīsimies ar Jums savā pieredzē un zināšanās, lai kopīgiem centieniem, cik vien iespējams efektīvi, palīdzētu Jūsu pacientiem viņu ceļā uz atveseļošanos!

Alpha–Stim® trauksmes, bezmiega un depresijas novēršanai

Psihiskās veselības speciālistiem bieži nākas saskarties ar dažāda rakstura problēmām, kas rodas medikamentu lietošanas rezultātā – blakus iedarbībām, atkarību, pārdozēšanu, polifarmācijas efektiem utt. Arvien vairāk pacientu izjūt aizvien pieaugošākas bažas, sastopoties ar katru jaunu, līdz šim nepiedzīvotu emociju vai sajūtu.

Ņemot vērā psihotropo medikamentu blakusiedarbību un drošības jautājumus, ir pārsteidzoši, ka šie medikamenti sabiedrībā kopumā vēl aizvien tiek tik plaši lietoti. Medikamentu lietošanas pamācībās ir minētas sekojošas vairāku vispopulārāko antidepresantu blakusiedarbības: kuņģa un zarnu darbības traucējumi, seksuāla impotence, galvas sāpes, nemiers, nervozitāte, bezmiegs, miega traucējumi, sirds un asinsvadu darbības traucējumi, nelabums, sausums mutē, reiboņi, svara zudums, liekais svars, tahikardija, iespējama pārdozēšana ar letālu iznākumu, augsts asinsspiediens, nepieciešamība kontrolēt devas, sākot vai beidzot lietot  medikamentus, aizdomu par pārdozēšanu vai nelabvēlīgu seku gadījumā. Pacientiem ar glaukomu, sirds un asinsvadu slimībām vai pašnāvības tendencēm, lietojot psihotropos medikamentus, jāievēro īpaša piesardzība.

Savukārt, lietojot Alpha–Stim®, iespējamās blaknes ir sekojošas: galvas sāpes 0,20% gadījumu un ādas iekaisums 0,11% gadījumu. Šīs sekas ir nebūtiskas un ierobežotā apjomā.

Arī tajā gadījumā, ja Jūsu pacients pašlaik nelieto nekādus medikamentus, pētījumi liecina, ka Alpha–Stim® var palīdzēt. Alpha–Stim® vienlaicīgi ārstē trauksmi, depresiju un bezmiegu, ļaujot pacientam koncentrēties uz citiem terapijas veidiem – relaksāciju, kognitīvi biheiviorālo terapiju u.tml. Daudzi psihisko slimību speciālisti lieto Alpha–Stim® CBT laikā, jo tas palīdz pacientiem koncentrēties. 
Ja Alpha–Stim® terapija ir pierādījusi sevi kā efektīvu ārstniecības līdzekli konkrēta klīnikas pacienta konkrētā gadījumā, ierīci var ieteikt arī turpmākai lietošanai mājas apstākļos.

Jaunākie pārskati un analīze, kas izvērtē CES lietošanas efektivitāti trauksmes, depresijas, bezmiega un sāpju ārstēšanā, kā viena no nodaļām ir publicēti darbā Kirsch et al. 2004 "Bioelectromagnetic Medicine" (Marcel Dekker, Inc., New York). r vērtība, apkopojot 25 pētījumu datus, kopā piedaloties 1075 pacientiem ar depresiju, ir .57 (tas nozīmē 57% uzlabojumu, kur .10 tiek vērtēts kā mazs, .30 kā vidējs un .5 kā labs uzlabojums). Aptauja, kurā bija iesaistīti 500 trauksmes pacienti, uzrāda r vērtību .61, savukārt 21 CES pētījums ar 940 pacientu piedalīšanos uzrāda r vērtību .62 (tas nozīmē, ka kopējais veselības uzlabojums pētījuma dalībnieku grupā bija 62%).

Alpha–Stim efektivitātes pierādījumi


Alpha–Stim® pierādītie līdzšinējie terapeitiskie rezultāti ir Alpha–Stim® patentētās tehnoloģijas un ražotāja rūpīgi izstrādāto procedūru protokolu rezultāts. Neviena cita ierīce visā pasaulē neizmanto šādu tehnoloģiju (noteiktas frekvences un stipruma elektrisko signālu), un neviena cita ierīce līdz šim nav spējusi sasniegt Alpha–Stim® terapijas efektīvitāti, zinātniski apstiprinātu rezultātos.

Nevienai citai ierīcei nav tik daudz drošības un terapeitiskās efektivitātes pierādījumu kā Alpha–Stim®. Pārsteidzoši, bet lielākā daļa nosacīti līdzīgu ierīču ražotāju vispār nav veikuši pētījumus savu produktu novērtēšanai. Daži uzņēmumi ir pat riskējuši pamatot savu nepārbaudīto ierīču efektivitāti, izmantojot Alpha–Stim® veiktos pētījumus. Turklāt jāatceras, ka Electromedical Products International, Inc. piedāvā gan vislabāko atbalstu Alpha–Stim® lietošanas laikā, gan arī ilgāko – 5 gadu – garantijas termiņu, kāds pieejams šāda veida medicīnas ierīcēm.

Secinājumi


Alpha–Stim® tika ieviests ražošanā 1981. gadā. Ierīces efektivitāti 28 gadu laikā ir novērtējuši miljoniem pacientu un veselības aprūpes profesionāļu visā pasaulē, turklāt bez vērā ņemamiem blakusefektiem. Alpha–Stim® ražotāja – uzņēmuma EPI – vadošie speciālisti ir rūpīgi un ilgstoši strādājuši, uzkrājot pieredzi, pētījumu rezultātus un atsauksmes gan no pacientiem, gan ārstiem.

Šobrīd mēs piedzīvojam laiku, kas iezīmē būtiskas pārmaiņas cilvēku attieksmē pret viņu pašu un viņu tuvinieku veselību. Mēs esam pārliecināti, ka tādējādi mainās arī valdošais klimats veselības aprūpē, un informēti pacienti aizvien biežāk pieprasa no ārstiem drošu un efektīvu ārstēšanu.

Alpha–Stim® ir sagatavojies šim izaicinājumam, un var būt nenovērtējams palīgs ārstiem daudzās disciplīnās – īpaši šodien, kad straujās izmaiņas veselības aprūpes sistēmā pieprasa no medicīnas darbiniekiem atvērtu skatījumu un jaunu, netradicionālu pieeju meklējumus darbā ar aizvien zinošākiem un savas veselības kvalitātē ieinteresētiem pacientiem.

Ārstu komentāriAlpha–Stim® sāpju un fibromiaļģijas simptomu ārstēšanai

"Attiecībā uz analģētiķu izmantošanu ne–vēža izraisītu sāpju mazināšanas nolūkos, pastāv dažādi viedokļi un pozīcijas. Fibromiaļģijas pacientiem, lietojot sāpes remdējošus medikamentus, riska attiecība pret rezultātu ir vēl sarežģītāka. Tā kā Alpha–Stim® paaugstina serotonīna un norepinefrīna līmeni, kā arī neitralizē somatiskās sāpes ģenerējošos centrus, es paredzu, ka šī terapija kļūs ļoti izplatīta fibromiaļģijas pacientu stāvokļa uzlabošanai, lai būtiski atvieglotu šo cilvēku ikdienas dzīvi un mazinātu nepieciešamību lietot medikamentus."

Stephen E. Plotnick, MD
Sertificēts reimatologs


Alpha–Stim® psihiatrijā: stresa, trauksmes un bezmiega ārstēšanai

"Es iegādājos Alpha–Stim®, lai izmēģinātu to pacientiem ar uzmanības deficīta (ADD) radītiem traucējumiem un drīz atklāju, ka šis ir viens no vislabākajiem veidiem, kā nomierināt manus pacientus vai mani pašu. Mēneša laikā mans asinsspiediens samazinājās no 82 līdz 70, un līdzīgi tas notika arī daudziem maniem pacientiem. Turklāt pacienti stāsta, ka Alpha–Stim® uzlabo viņu medikamentozās ārstēšanās rezultātus, ka Alpha–Stim® palīdz viņiem labāk justies bez medikamentu lietošanas un uzlabo viņu reakciju uz neirofīdbeku (neurofeedback).

Vairāki jaunieši ar bipolārajiem traucējumiem jūtas daudz labāk, lietojot Alpha–Stim®. Pieaugušie ar stresa un/vai trauksmes sūdzībām parasti jūt stāvokļa uzlabošanos jau apmēram pēc 10 minūšu seansa. Kāds zēns spēj atbrīvoties no nervu tika laikā, kamēr lieto Alpha–Stim®. Savukārt otrs zēns, kurš cieta no uzmācīgo ideju sindroma (OCD) un dienā lietoja 300 mg Zolofta bez pilnīgas atveseļošanās, uzsākot Alpha–Stim® terapiju, gandrīz nekavējoties pārtrauca uzmācīgo ideju radītās, bieži atkārtotās darbības.

Varbūt tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, un, ja vien nebūtu pieredzējusi to savā praksē, arī es droši vien neticētu, ka šāda, šķietami tik vienkārša ierīce var sniegt tik efektīvu rezultātu. Es atklāju, ka Alpha–Stim® ir noderīgs gan man, gan maniem pacientiem, gan manai ārsta praksei, jo gandrīz 85% pacientu, kas izmēģināja Alpha–Stim® manā kabinetā, iegādājās šo ierīci arī turpmākai lietošanai savās mājās."

Henry Mann, MD
Konektikutas štats, ASV


Alpha–Stim® hronisku un akūtu sāpju ārstēšanai

"Kā Grandview/Southview slimnīcas Sāpju ārstēšanas centra direktors es specializējos gan akūtu, gan hronisku sāpju ārstēšanā. Sāpju ārstēšanas centrs pastāv apmēram deviņus gadus. Šī gada sākumā es tiku iepazīstināts ar Alpha–Stim® 100 un esmu izmēģinājis to vairākiem pacientiem, kas griezās pēc palīdzības Sāpju novēršanas centrā.

Izmantojot Alpha–Stim® 100, esmu ārstējis pacientus ar miofasciālām sāpēm, fibromiaļģiju, artrītu, pēcoperāciju problēmām, cefalģiju, kāju sāpēm, ceļu sāpēm un refleksu simpatētisko distrofiju. Esam sasnieguši lieliskus rezultātus, lietojot mikrostrāvas terapiju līdztekus mūsu centrā jau ierastajām ārstēšanas metodēm, un tādējādi esam atraduši veidu, kā uzveikt sāpes daudz efektīvāk. Vairākiem pacientiem esmu izrakstījis Alpha–Stim® 100 arī mājas lietošanai."

B. Harker, DO
Ohaio štats


Alpha–Stim® rehabilitācijai

"Es gribētu jums pateikties par iepazīstināšanu ar Alpha–Stim® terapiju un sekojošu tās ieviešanu manā praksē aizvadītajā gadā. Kopš tā laika mēs lietojam "ārstējošo elektrisko stimulāciju" kā daļu no mūsu pacientu fizioterapijas programmām. Rezultāti bieži ir ļoti labi, dažkārt pat iespaidīgi. Alpha–Stim® ir sevišķi noderīgs pacientiem ar hroniskām sāpēm, kuriem nelīdz citu veidu terapija. Mums ir daudz pacientu, kas, pateicoties Alpha–Stim®, ir mazinājuši savu atkarību no pretsāpju medikamentiem, kā arī uzlabojuši savu veselības stāvokli, lietojot Alpha–Stim® mājās."

Craig H. Lichtblau, MD
Pensilvānija


Lejupielādējamie materiāli:

Buklets "Practitioner's Guide to Using Alpha–Stim®" angļu valodā (pdf)

"Microcurrent Electrical Therapy (MET): A Tutorial" by D.L. Kirsch, angļu valodā (pdf)

"A Practical Protocol for Electromedical Treatment of Pain" angļu valodā (pdf)

 

 

Ārsta komentārs:

Alpha-stim ir mūsdienīga, droša, un, galvenais, efektīva medicīnas metode, ko rekomendējam pacientiem ar nemieru, depresiju, baiļu sajūtu, bezmiegu, sāpēm. Svarīgi, ka elektroterapeitiskajai stimulācijai, atšķirībā no medikamentozas terapijas, nav nevēlamu blakņu. Ierīce var būt pacienta sabiedrotais gan mājas, gan komandējumā, gan izbraucienā, jo ir portatīva un ērta lietošanā. Esam šo ierīci atzinīgi novērtējuši ikdienas praksē, jo ar salīdzinoši nelieliem izdevumiem varam būtiski uzlabot savu pacientu dzīves kvalitāti.

To var apliecināt arī mani kolēģi Latvijā un citās valstīs, kas praksē izmanto Alpha-stim. 

Dr. med, Doc. Inese Kokare

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas
fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra vadītāja


  Attēlos redzamo 
  un citu lietotāju 
  atsauksmes

LFMA (Latvijas Fizikālās Medicīnas Asociācija) regulāri organizē dienas apmācības seminārus “Trauksmes, depresijas, bezmiega un sāpju ārstēšana ar Alpha-stim® mikrostrāvu medicīnas iestādēs un mājās. Teorija, efektivitāte, pētījumi, praktiskās nodarbības.”
Apmācības noslēgumā dalībnieks izpilda zināšanu pārbaudes uzdevumus, kas dod iespēju saņemt 8 resertifikācijas kredītpunktus.
Par nākamajiem apmācības pasākumiem lūdzu interesēties LFMA sekretariātā pa tālr. 76079345, 29510148

»